Zákaznícky servis

Asistent predaja

Náplň práce:

  • aktívny predaj okuliarov, kontaktných šošoviek a iných optických pomôcok
  • poradenstvo zákazníkom
  • opravy poškodených okuliarov
  • administratívne práce spojené s prevádzkou optiky

Požadujeme:

  • ukončené stredoškolské vzdelanie (ideálne v odbore očná optika)
  • komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, flexibilitu, zodpovednosť
  • chuť učiť sa nové veci
  • skúsenosť s predajom výhodou

Ponúkame:

  • zázemie prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
  • vzdelávacie programy
  • zamestnanecké benefity (stravné lístky, zamestnanecké zľavy na firemné produkty atď.)
  • pracovnú zmluvu na dobu určitú s možnosťou zmeny na dobu neurčitú
  • nástup čo najskôr alebo podľa dohody
  • zaujímavé finančné ohodnotenie (750 €)

Nových kolegov na pozíciu predajcu hľadáme v týchto mestách:

  • Bratislava - Eurovea Galleria
  • Bratislava - Centrál
  • Bratislava - Avion shopping park

Zaujala vás táto pozícia? Napíšte nám!

Nahrať životopis

Odoslaním formulára dávate súhlas so spracovaním zadaných dát podľa zásad zákona 101/2000 Z. z.

Päť dôvodov

prečo pracovať v GrandOptical

  • Zázemie medzinárodnej spoločnosti
  • Možnosť ďalšieho vzdelávania
  • Príjemný pracovný kolektív
  • Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • Príležitosť na profesijný rast